Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!

Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo logo_zpsmck1ux1g.png  photo Cupryn_zps56564cd0.png  photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo Pila 1_zpssrnqksjw.png  photo GKS_zpsvosfbikk.png  photo volleyball Wr_ee_zpsexqax1xm.png  photo jastrzebs_eepsnan_zps1c08c315.png  photo kps_stocznia_szczecin_zpsbrnlnteq.png  photo KS _zpsd7bhxkn9.jpg  photo Luczniczka Bydg._zpsgjifnlye.png  photo Banimex_zps32f2321b.png  photo Trefl P_zpsxojqhobd.jpg  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
 LSK 17/18
I kolejka
14.10 KSZO Ostrowiec Św. - Legionovia Legionowo 3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:21)
14.10 Developres SkyRes Rzeszów - KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)
15.10 Chemik Police - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:21, 25:23, 25:11)
15.10 MKS Dąbrowa Górnicza - PC Muszynianka Muszyna 2:3 (25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)
16.10 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Grot Budowlni Łódż 1:3 (25:15, 17:25, 19:25, 17:25)
16.10 Impel Wrocław - ENEA PTPS Piła 3:1 (20:25, 25:23, 28:26, 25:23)
16.10 ŁKS Commercecon Łódż - Trefl Proxima Kraków 3:1 (25:21, 25:27, 25:16, 25:18)

II kolejka
20.10 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)
21.10 Grot Budowlani Łódź - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:11, 25:13)
21.10 Enea PTPS Piła - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
21.10 KS PAŁAC Bydgoszcz - Impel Wrocław 3:1 (25:16, 26:24, 21:25, 25:16)
22.10 PC Muszynianka - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)
23.10 Trefl Proxima Kraków - Chemik Police 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)
25.10 Legionovia Legionowo - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (16:25, 13:25, 18:25)


III kolejka: 28.10.2017
Impel Wrocław - Legionovia Legionowo 1:3 (18:25, 14:25, 25:22, 22:25)
MKS Dąbrowa Górnicza - KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 17:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 3:0 (25:23, 25:20, 25:19)
Chemik Police - Polski Cukier Muszynianka 3:1 (24:26, 28:26, 25:19, 25:21)
POLI Budowlani Toruń - Trefl Proxima Kraków 3:1 (18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów - BKS PROFI CREDIT B-B 3:2 (25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)
KSZO OSTROWIEC - Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 23:25, 14:25, 19:25)

IV kolejk1: 04.11.2017
KSZO OSTROWIEC - Developres SkyRes Rzeszów 3:1(25:21, 25:19, 20:25, 25:21)
KS PAŁAC Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
Grot Budowlani Łódź - Trefl Proxima Kraków 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)
Legionovia Legionowo - MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)
Polski Cukier Muszynianka - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:16, 25:16, 25:13)
Enea PTPS Piła - Chemik Police 1:3 (25:17, 16:25, 17:25, 18:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Impel Wrocław 2:3 (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15:)

V kolejka: 15.11.2017
11.11 MKS Dąbrowa Górnicza - BKS PROFI CREDIT B-B 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
11.11 Chemik Police - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:2 (25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)
12.11 POLI Budowlani Toruń - Enea PTPS Piła 2:3 (22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)
12.11 Impel Wrocław - KSZO OSTROWIEC 3:2 (25:22, 29:27, 25:20, 21:25, 15:13)
13.11 Polski Cukier Muszynianka - Trefl Proxima Kraków 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:21)
14.11 ŁKS Commercecon Łódź - Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:7, 25:15)
15.11 Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:22, 28:26)

VI kolejka: 18.11.2017
KS PAŁAC Bydgoszcz - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:22, 25:10, 25:13) 18.11
Grot Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (26:24, 25:23, 25:11)
Legionovia Legionowo - Chemik Police 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)
Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:20)
KSZO OSTROWIEC - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:23, 30:28)

VII kolejka: 25.11.2017
25.11 POLI Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
25.11 Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25)
25.11 Chemik Police - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (21:25, 25:8, 25:20, 25:21)
27.11 KS PAŁAC Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków 0:3 (24:26, 17:25, 21:25)
27.11 MKS Dąbrowa G. - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25)
28.11 Impel Wrocław - GROT Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 15:25, 16:25)
29.11 ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec 3:1 (25:18, 25:27, 25:14, 27:25)

VIII kolejka
02.12 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:21, 25:11, 25:17)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Polski Cukier Muszynianka 0:3 (22:25, 21:25, 14:25)
03.12 Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:21, 25:11)
Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)
KSZO OSTROWIEC - Chemik Police 1:3 (25:22, 18:25, 25:27, 21:25)
Impel Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:19)
04.12 Legionovia Legionowo - Trefl Proxima Kraków 3:0 (27:25, 25:18, 25:16)


IX kolejka: 09.12.2017
09.12 Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
Polski Cukier Muszynianka - Legionovia Legionowo 3:1 (25:19, 25:20, 14:25, 25:17))
10.12 MKS Dąbrowa Górnicza - Grot Budowlani Łódź 0:3 (8:25, 12:25, 19:25)
ŁKS Commercecon Łódź - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
Enea PTPS Piła - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (27:25, 23:25, 25:21, 25:11)
Trefl Proxima Kraków - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (20:25, 24:26, 25:19, 25:20, 11:15)
11.12 POLI Budowlani Toruń - KSZO Ostrowiec 0:3 (16:25, 20:25,23:25)


X kolejka: 16.12.2017
15.12 Grot Budowlani Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)
BKS PROFI CREDIT BB - PC Muszynianka 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:18)
16.12 Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła 2:3 (14:25, 14:25, 25:23, 25:23, 7:15)
KSZO OSTROWIEC - Trefl Proxima Kraków 1:3 (25:19, 24:26, 18:25, 17:25)
Developres SkyRes Rzeszów - POLI Budowlani Toruń 3:1 ( (17:25, 20:25, 25:15, 25:19))
MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 21:25)
17.12 Impel Wrocław - Chemik Police 2:3 (26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)

XI kolejka: 20.12.2017
ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)
20.12 Polski Cukier Muszynianka - KSZO Ostrowiec 2:3 (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15)
POLI Budowlani Toruń - Impel Wrocław 3:1 (25:19, 20:25, 25:18, 25:21)
Trefl Proxima Kraków - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:20, 19:25, 17:25, 18:25)
Enea PTPS Piła - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:19, 25:6)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3:2 (25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14)
21.12 Chemik Police - MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:18)

XII kolejka: 06.01.2018
05.01 Grot Budowlani Łódź - Legionovia Legionowo 2:3 (23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19)
06.01 Developres SkyRes Rzeszów - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (26:24, 25:15, 25:18)
Impel Wrocław - Trefl Proxima Kraków 2:3 (20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15)
MKS Dąbrowa Górnicza - POLI Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 14:25, 25:22, 20:25)
07.01 ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 2:3 (25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15)
KSZO OSTROWIEC - Enea PTPS Piła 0:3 (15:25, 16:25, 21:25)
08.01 BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:19, 25:19)

XIII kolejka: 12/15.01.2018
12.01 BKS PROFI CREDIT B-B - Legionovia Legionowo 2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 24:26, 9:15)
13.01 POLI Budowlani Toruń - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (12:25, 18:25, 18:25)
Polski Cukier Muszynianka - Impel Wrocław 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 28:26)
Trefl Proxima Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:20, 25:10, 25:20)
14.01 KS PAŁAC Bydgoszcz - KSZO Ostrowiec 1:3 (25:22, 25:27, 20:25, 11:25)
Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:22, 25:19)
15.01 Enea PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 16:25)

XIV kolejka:
20.01 Trefl Proxima Kraków - ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (19:25, 27:25, 22:25, 15:25)
Legionovia Legionowo - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
Polski Cukier Muszynianka - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)
Grot Budowlani Łódź - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 22:25)
21.01 POLI Budowlani Toruń - Chemik Police 0:3 (16:25, 22:25, 21:15)
Enea PTPS Piła - Impel Wrocław 3:0 (25:11, 25:21, 25:18)
? KS PAŁAC Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów

XV kolejka: 27.01.2018
26.01 KSZO OSTROWIEC - BKS PROFI CREDIT B-B 3:2 (29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10) - relacja w kom.
27.01 Impel Wrocław - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
Chemik Police - Trefl Proxima Kraków 3:1 (25:19, 25:14, 26:28, 25:21)
ŁKS Commercecon Łódź - Polski Cukier Muszynianka 3:2 (25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13)
28.01 POLI Budowlani Toruń - Grot Budowlani Łódź 0:3 (12:25, 17:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)
29.01 MKS Dąbrowa Górnicza - Enea PTPS Piła 3:2 (20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)


XVI kolejka: 03.02.2018
03.02 Polski Cukier Muszynianka - Chemik Police 1:3 (25:21, 14:25, 13:25, 16:25)
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 20:25)
Trefl Proxima Kraków - POLI Budowlani Toruń 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:18)
04.02 Legionovia Legionowo - Impel Wrocław 3:1 (25:27, 25:20, 25:21, 25:19)
KS PAŁAC Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)
Grot Budowlani Łódź - KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
05.02 Enea PTPS Piła - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:22, 25:19, 17:25, 25:17) 18:00

XVII kolejka: 10.02 MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo 3:2 (26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)
Developres SkyRes Rzeszów - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)
POLI Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
Chemik Police - Enea PTPS Piła 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17)
11.02 ŁKS Commercecon Łódź - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:23, 25:22)
Impel Wrocław - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
Trefl Proxima Kraków - Grot Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15)

XVIII kolejka: 17.02.2018
16.02 BKS PROFI CREDIT B-B - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:13, 25:17)- Relacja w kom.
17.02 KSZO OSTROWIEC - Impel Wrocław 1:3 (25:16, 18:25, 20:25, 24:26) - Zapow. w kom.
KS PAŁAC Bydgoszcz - Chemik Police 1:3 (14:25, 23:25, 25:21, 19:25)- Relacja w kom.
Enea PTPS Piła - POLI Budowlani Toruń 3:1 (25:15, 25:20, 21:25, 25:15)
Trefl Proxima Kraków - Polski Cukier Muszynianka 3:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 15:8) - Zapow. + relacja- w kom.
18.02 Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)
19.02 Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15)- Relacja w kom.kol.

XIX kolejka:
Polski Cukier Muszynianka - Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10)
MKS Dąbrowa Górnicza - KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)
Impel Wrocław - Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:23, 15:25, 18:25, 26:28)
Chemik Police - Legionovia Legionowo 3:0 (25:12, 25:20, 25:16)
25.02 POLI Budowlani Toruń - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (26:28, 25:22, 25:20, 25:15)
Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła 3:1 (25:17, 16:25, 25:23, 25:23)
26.02 ŁKS Commercecon Łódź - BKS PROFI CREDIT B-B 3:1 (25:23, 26:28, 27:25, 25:14)

Start XX kolejka:
03.03 Developres SkyRes Rzeszów - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)
KSZO OSTROWIEC - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (20:25, 19:25, 15:25)- Relacja w kom.
Legionovia Legionowo - POLI Budowlani Toruń 2:3 (25:20, 25:13, 16:25, 13:25, 7:15)
Trefl Proxima Kraków - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (29:27, 25:17, 12:25, 25:18)
Enea PTPS Piła - Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:22, 25:23, 25:10) - Zapow. + relacja w kom.
05.03 Grot Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:10, 25:14)- Zapow. w kom.
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Chemik Police 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)

XXI kolejka:
07.03. Polski Cukier Muszynianka - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 25:13, 25:17) Zapow. w kom + Relacja z meczu
POLI Budowlani Toruń - BKS PROFI CREDIT B-B 0:3 (20:25, 18:25, 17:25)
Chemik Police - KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:14, 25:21) + Wywiad ze Stefką w kom. + Relacja z meczu
ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:20, 25:27, 22:25, 25:22, 15:13)
09.03 MKS Dąbrowa Górnicza - Impel Wrocław 0:3 (19:25, 19:25, 20:25) Zapow. w kom. + Relacja/kom. po meczu
Trefl Proxima Kraków - Legionovia Legionowo 1:3 (25:16, 20:25, 20:25, 20:25)
21.03 Enea PTPS Piła - Grot Budowlani Łódź 3:2 (18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:8)

kolejka XXII:
15.03 Legionovia Legionowo - PC Muszynianka 0:3 (15:25, 25:27, 14:25) 18:00 Zapow. w kom.
16.03 KSZO OSTROWIEC - POLI Budowlani Toruń 3:2 (19:25, 18:25, 25:22, 25:19, 17:15)
KS PAŁAC Bydgoszcz - Enea PTPS Piła 1:3 (25:19, 21:25, 16:25, 31:33)
17.03 Grot Budowlani Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11)
18.03 Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 18:25) Zapow. w kom. x2 + Relacja klubowa
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Trefl Proxima Kraków 0:3 (17:25, 21:25, 18:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police 3:2 (10:25, 26:24, 20:25, 25:18, 15:11)

kolejka XXIII:
24.03 POLI Budowlani Toruń - Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (25:23, 25:20, 16:25, 18:25, 15:17)
Enea PTPS Piła - Legionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:11, 26:24)
Trefl Proxima Kraków - KSZO Ostrowie 3:0 (25:22, 25:21, 25:14)
25.03 Chemik Police - Impel Wrocław 3:0 (25:19, 25:19, 25:11)Zapow. w kom.
KS PAŁAC Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 13:25, 19:25)
26.03 Polski Cukier Muszynianka - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15)
31. 03 ŁKS Commercecon Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (26:24, 25:23, 25:11)


kolejka XXIV:
28.03 Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:18, 25:19) Zapow. w kom.
MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police 0:3 (24:26, 19:25, 18:25) Po meczu w kom.
Impel Wrocław - POLI Budowlani Toruń 2:3 (25:15, 23:25, 25:13, 25:27, 13:15)
Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz 1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 23:25)
Developres SkyRes Rzeszów - Trefl Proxima Kraków 3:0 (25:12, 25:9, 25:19)
29.03 KSZO OSTROWIEC - Polski Cukier Muszynianka 3:1 (17:25, 25:23, 25:18, 25:18) Zapow. w kom. + pomeczowa relacja MKS
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała - Enea PTPS Piła 3:0 (26:24, 25:19, 25:20)- Relacja BKS pomeczowa


XXV kolejka: 14.04.2018
05.04 Legionovia Legionowo - GROT Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 25:15, 19:25, 22:25)
KS PAŁAC Bydgoszcz - BKS PROFI CREDIT B-B 3:1 (26:24, 21:25, 25:23, 25:15)
06.04 POLI Budowlani Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)
07.04 Polski Cukier Muszynianka - Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
Trefl Proxima Kraków - Impel Wrocław (23:25, 25:15, 25:21, 25:17) Zapow. w kom.
Enea PTPS Piła - KSZO Ostrowiec 3:1 (21:25, 25:16, 25:16, 25:21)
08.04 Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:23, 25:17, 25:18) Zapow. w kom.


XXVI kolejka:
11.04
ŁKS Commercecon Łódź - POLI Budowlani Toruń 3:0 (26:24, 28:26, 25:17)Zapow. w kom. + Po meczu od LKS z 12.04
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Proxima Kraków 2:3 (27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)
Impel Wrocław - PC Muszynianka Muszyna 2:3 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 11:15) Zapow. w kom. x2 + Po meczu
Developres SkyRes Rzeszów - Enea PTPS Piła 3:0 (25:18, 26:24, 25:15)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (25:27, 16:25, 21:25)
Legionovia Legionowo - BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (23:25, 25:15, 25:21, 22:25, 15:11)
Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 1:3 (20:25, 19:25, 25:20, 21:25)

Playoffy

1-4
15.04 Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:1 (16:25, 25:14, 25:20, 25:19)- Po meczu... w kom.
17.04 Grot Budowlani Łódź - Chemik Police 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
20.04 Chemik Police - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 17:25, 25:19, 25:20) 2-1 dla Chemika

16.04 Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:22, 25:21, 16:25, 27:29, 15:7)- Pomeczowa relacja klubowa ŁKS-u w kom.
19.04 ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:12, 19:25, 25:11, 25:20)

23.04 Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (27:29, 25:17, 25:11, 26:28, 13:15)

5-6
15.04 Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków 0:3 (18:25, 20:25, 25:27)
18.04 Trefl Proxima Kraków - Enea PTPS Piła 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
21.04 Enea PTPS Piła - Trefl Proxima Kraków 3:1 (16:25, 27:25, 25:15, 25:19)2-1.. PTPS 5 miejsce

7-8
15.04 PC Muszynianka Muszyna - BKS Profi Credit B-B 0:3 (20:25, 25:27, 21:25) Rel. pomeczowa w kom.
19.04 BKS Profi Credit Bielsako-Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
BKS miejsce 7

9-10
15.04 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław 3:2 (25:19, 25:20, 22:25, 15:25, 16:14) Zapow. w kom.
16.04.04 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:17, 25:14) 2-0 KSZO m 9

11-12
15.04 Legionovia Legionowo - KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (18:25, 23:25, 22:25) o m. 11-12
18.04 KS PAŁAC Bydgoszcz - Legionovia Legionowo 3:2 (18:25, 26:24, 18:25, 25:21, 16:14) 2-0 m.
Legio baraże o pozostanie w LSK z MKS Kalisz

11- - Koniec sezonu Impelek w kom.

o m. 1
26.04 Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 25:9, 25:4)
30.04 ŁKS Commercecon Łódź - Chemik Police 1:3 (13:25, 25:22, 19:25, 25:27) Chemiczki Mistrzyniami

o m. 3
26.04 Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:19, 25:22, 17:25, 16:25, 15:12)
28.04 Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)

02.05 Developres SkyRes Rzeszów - Grot Budowlani Łódź 2:3 (26:28, 19:25, 26:24, 25:20, 11:15)
------------------------------------------------
Braże
24.04. Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz 3:1 (16:25, 25:18, 25:19, 25:15) O meczu- Po meczu- relacja w kom.
25.04. Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz 3:1 (25:20, 25:10, 17:25, 25:21) relacja: siatkarskieradio
29.04. Energa MKS Kalisz – Legionovia Legionowo 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 18:25) Transmisja: Link
Legio pozostaje w LSK

Końcowa klasyfikacja sezonu 2017/ 2018

1 Chemik Police
2 ŁKS Commercecon Łódź
3 Grot Budowlani Łódź
4 Developres SkyRes Rzeszów
5 Enea PTPS Piła
6 Trefl Proxima Kraków
7 BKS Profi Credit Bielsko-Biała
8 Polski Cukier Muszynianka Muszyna
9 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
10 Impel Wrocław
11 Pałac Bydgoszcz
12 Legionovia Legionowo
-----------------------------------------
13 Poli Budowlani Toruń
14 MKS Dąbrowa Górnicza
Dodane przez ksdani dnia październik 10 2017 12:16:40 · 1 Komentarzy · 1097 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia styczeń 27 2018 19:31:27
Mecz z Muszynianką Muszyna w Inowrocławiu

Zarząd Volley Torun S.A. informuje, że mecz XVI kolejki Ligi Siatkówki Kobiet, Poli Budowlani Toruń - Polski Cukier Muszynianka Muszyna odbędzie się 10 lutego o godzinie 17:00 w hali OSiR Inowrocław.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Jakub Urbanowicz
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
16/08/2018 14:11
Podczas środowego (tj. 15.08.2018) treningu, Andringa niefortunnie upadł po ataku – podejrzewane jest złamanie kości śródstopia.

ksdani
11/08/2018 14:30
a KSD zostaje w Bra .. dodam link: https://tiny.pl/gvqsz

ksdani
10/08/2018 16:27
Justyna Łysiak w Chemiku.. a Julia Piotrowska w Pile

ksdani
09/08/2018 23:46
dola ma niewatpliwie - inaczej skad pobyt w Rumunii - ale moze sie cos ruszy bo inaczej Bud. beda mialy spory problem

nemo
09/08/2018 23:38
Swego czasu dziewczyna z najpiękniejszym atakiem z drugiej linii. Będzie okazja zobaczyć co z niego pozostało.

ksdani
09/08/2018 20:46
potwierdzilo sie.. Jovana Brakocevic-Canzian w Budowlanych.. komunikat klubu w transf.

ksdani
09/08/2018 13:50
Anna Wodrowska nową rozgrywającą Legio - Paulina Szpak odchodzi

ksdani
08/08/2018 17:53
Po trzech sezonach przerwy do Enei PTPS Piła wraca przyjmująca, Natalia Sroka.

ksdani
07/08/2018 14:15
rozgrywająca Olga Geyko w KSZO

ksdani
06/08/2018 18:13
Legio:Kristina Kicka i Alicja Wójcik w składzie na nowy sezon!

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie