Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!

Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo logo_zpsmck1ux1g.png  photo Cupryn_zps56564cd0.png  photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo Pila 1_zpssrnqksjw.png  photo GKS_zpsvosfbikk.png  photo volleyball Wr_ee_zpsexqax1xm.png  photo jastrzebs_eepsnan_zps1c08c315.png  photo kps_stocznia_szczecin_zpsbrnlnteq.png  photo KS _zpsd7bhxkn9.jpg  photo Luczniczka Bydg._zpsgjifnlye.png  photo Banimex_zps32f2321b.png  photo Trefl P_zpsxojqhobd.jpg  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
 Terminarz +L 2017/2018
1 kolejka
Cuprum Lubin-MKS Będzin 3:0 (25:19, 27:25, 25:12)- Staty- MVP: Masny
Indykpol AZS Olsztyn-Espadon Szczecin 3:1 (25:22, 25:18, 20:25, 25:20)- Staty- MVP Jan Hadrava
Cerrad Czarni Radom-GKS Katowice 1:3 (15:25, 16:25, 25:19, 23:25)
Asseco Resovia Rzeszów-Dafi Społem Kielc 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:18, 24:26, 15:25)
Łuczniczka Bydgoszcz - ONICO Warszawa 0:3 (22:25, 18:25, 18:25) MVP: Włodarczyk
Jastrzębski Węgiel-BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:21, 25:18)
PGE Skra Bełchatów-Trefl Gdańsk 22.11

2 kolejka
Dafi Społem Kielce - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (10:25, 19:25, 18:25) MVP: Woicki
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 31:29, 13:15)
Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa 3:2 (25:20, 17:25, 25:18, 23:25, 15:9)
BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (23:25, 25:16, 25:27, 18:25)
MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 18:25)
GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 27:29)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:17, 25:18, 33:31)
PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 15.11

3. kolejka
Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (35:33, 18:25, 23:25, 24:26)
Indykpol AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (23:25, 25:13, 25:11, 25:23)
Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:23, 25:12, 25:21)
Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 0:3 (21:25, 22:25, 19:25)
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:21, 23:25, 27:25, 25:20)
Cerrad Czarni Radom - Espadon Szczecin 1:3 (26:28, 16:25, 25:21, 26:28)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk 0:3 (12:25, 19:25, 24:26)
ONICO Warszawa - GKS Katowice 3:1 (10:25, 25:20, 25:17, 25:21)

4. kolejka
BBTS Bielsko-Biała - Cuprum Lubin 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 20:25)
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (14:25, 25:19, 20:25, 25:20, 15:11)
MKS Będzin - ONICO Warszawa 3:2 (21:25, 29:27, 23:25, 25:17, 15:11)
Dafi Społem Kielce - Cerrad Czarni Radom 3:2 (25:21, 18:25, 25:23, 27:29, 15:11)
PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 ( 25:17, 25:17, 25:23)
Trefl Gdańsk - GKS Katowice 0:3 (20:25, 23:25, 22:25)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 21:25, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 01.01.2019

5. kolejka
ONICO Warszawa - Espadon Szczecin 0:3 (24:26, 17:25, 23:25)
GKS Katowice - MKS Będzin 3:0 (25:21, 25:23, 16:24)
Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 2:3 (20:25, 25:23, 22:25, 29:27, 10:15)
Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów 3:2 (18:25, 25:21, 25:23, 28:30, 15:12)
Cerrad Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:23, 25:17)
Łuczniczka Bydgoszcz - Dafi Społem Kielce 3:0 (26:24, 25:21, 25:19)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (24:26, 25:18, 24:26, 20:25)
Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie 22.11

6 kolejka
20.10 PGE Skra Bełchatów-Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
21.10 Jastrzębski Węgiel-Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (23:25, 18:25, 25:21, 25:19, 8:15)
21.10 Dafi Społem Kielce-ONICO Warszawa 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)
21.10 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:17, 25:20, 30:28)
21.10 Aluron Virtu Warta Zawiercie-Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (21:25, 23:25, 25:18, 26:24, 16:14)
22.10 Espadon Szczecin-GKS Katowice 2:3 (20:25, 21:25, 25:23, 25:17, 12:15)
23.10 Trefl Gdańsk-MKS Będzin 3:0 (25:23, 25:18, 25:21)
21.11 BBTS Bielsko-Biała-Łuczniczka Bydgoszcz przeniesiony


7 kolejka 28.10
Cerrad Czarni Radom-PGE Skra Bełchatów 2:3 (25:21, 25:18, 20:25, 21:25, 12:15)
Łuczniczka Bydgoszcz-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 18:25, 18:25)
Asseco Resovia Rzeszów-Trefl Gdańsk 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
Cuprum Lubin-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (25:18, 21:25, 20:25, 25:18, 15:12)
ONICO Warszawa-BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)
GKS Katowice-Dafi Społem Kielce 3:0 (25:21, 25:12, 25:15)
MKS Będzin-Espadon Szczecin 3:2 (15:25, 28:26, 22:25, 25:23, 15:12)
Indykpol AZS Olsztyn-Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:18, 25:23, 31:29)


8 kolejka 03./04/11
Jastrzębski Węgiel-Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:17, 25:18)
Trefl Gdańsk-Espadon Szczecin 1:3 (21:25, 25:22, 18:25, 25:27)
Asseco Resovia Rzeszów-Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:23, 25:20, 26:24)
PGE Skra Bełchatów-Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
Dafi Społem Kielce-MKS Będzin 3:1 (25:18, 25:23, 19:25, 25:22)
BBTS Bielsko-Biała-GKS Katowice 1:3 (24:26, 28:30, 25:22, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-ONICO Warszawa 3:1 (25:17, 25:22, 25:27, 26:24)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-Cerrad Czarni Radom 2:3 (21:25, 21:25, 25:19, 25:19, 14:16)

9 kolejka
09.11 PGE Skra Bełchatów - Onico Warszawa 3:0 (26:24, 25:22, 28:26)
10.11 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 2:3 (20:25, 25:23, 25:16, 19:25, 13:15)
10.11 Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:12, 25:20, 23:25, 15:25, 10:15)
11.11 MKS Będzin-BBTS Bielsko-Biała 3:1 (37:35, 25:19, 21:25, 25:17)
12.11 Łuczniczka Bydgoszcz-Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)
13.11 Espadon Szczecin-Dafi Społem Kielce 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)
21.11 GKS Katowice-ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (14:25, 16:25, 13:25)
29.11 Cerrad Czarni Radom-Jastrzębski Węgiel

10 kolejka 18.11
BBTS Bielsko-Biała - Espadon Szczecin 3:2 (18:25, 25:20, 20:25, 25:21, 15:12)
Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 25:23)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa 2:3 (25:23, 18:25, 23:25, 25:15, 12:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:1 (25:13, 22:25, 25:13, 25:210)
Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:0 (27:25, 25:22, 25:14)
Dafi Społem Kielce - Trefl Gdańsk 0:3 (23:25, 33:35, 11:25)

11 kolejka 24/26.11
24.11 Dafi Społem Kielce - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (17:25, 25:23, 25:22, 27:29, 10:15)
24.11 Espadon Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (21:25, 27:25, 25:21, 14:25, 9:15)
25.11 Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:17, 25:20, 27:25)
25.11 Łuczniczka Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (23:25, 21:25, 25:22, 17:25)
25.11 MKS Będzin - Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 14:25, 20:25)
25.11 GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3 (10:25, 23:25, 21:25)
26.11 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:16, 27:25, 28:26)
26.11 Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 2:3 (40:38, 25:19, 18:25, 18:25, 14:16)

12 kolejka
01.12 Asseco Resovia Rzeszów-ONICO Warszawa 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)
02.12 Jastrzębski Węgiel-GKS Katowice 3:1 (19:25, 25:20, 25:19, 25:22)
Trefl Gdańsk-BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 27:25)
PGE Skra Bełchatów-Espadon Szczecin 3:1 (25:16, 25:22, 23:25, 25:21)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle-Dafi Społem Kielce 3:0 (25:14, 25:14, 25:18)
Aluron Virtu Warta Zawiercie-MKS Będzin 3:1 (22:25, 25:23, 25:19, 25:17)
03.12 Cuprum Lubin-Cerrad Czarnie Radom 2:3 (19:25, 25:21, 26:24, 16:25, 10:15)
04.12 Indykpol AZS Olsztyn-Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (25:15, 23:25, 24:26, 25:19, 15:12)

13 kolejka

08.12 Łuczniczka Bydgoszcz - Cuprum Lubin 0:3 (15:25, 17:25, 23:25)
09.12 PGE Skra Bełchatów - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:15, 27:25, 25:19)
10.12 Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3 (18:25, 22:25, 25:16, 23:25)
Espadon Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (21:25, 25:23, 23:25, 25:18, 15:12))
MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel 3:2 (22:25, 20:25, 25:19, 25:23, 15:13)
12.12 ONICO Warszawa - Indykpopl AZS Olsztyn 3:1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:22)
13.12 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (20:25, 25:27, 16:25)
08.11 ZAKSA Kędzierzy-Koźle - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:10, 25:15, 25:18)

14 kolejka
20.12 Cuprum Lubin - ONICO Warszawa 0:3 (19:25, 23:25, 28:30)
22.12 Cerrad Czarni Radom - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:15, 25:16, 25:14)
Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice 3:2 (25:20, 19:25, 25:20, 23:25, 17:15)
PGE Skra Bełchatów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 26:24, 25:21)
23.12 Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 20:25, 23:25)
Jastrzębski Węgiel - Espadon Szczecin 2:3 (18:25, 25:20, 25:22, 21:25, 11:15)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Dafi Społem Kielce 3:1 (15:25, 28:26, 25:19, 25:18)
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:21, 25:20)

15 kolejka
Łuczniczka Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 0:3 (11:25, 20:25, 19:25)
BBTS Bielsko-Biała - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (26:24, 27:29, 22:25, 25:21, 12:15)
GKS Katowice - Cuprum Lubin 1:3 (25:18, 17:25, 21:25, 21:25)
29.12 Espadon Szczecin - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (28:30, 20:25, 20:25)
30.12 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:20, 25:21, 20:25, 25:20)
ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:15, 31:29, 26:28, 25:22)
MKS Będzin - Indykpol Olsztyn 3:1 (25:20, 21:25, 25:22, 26:24)
Dafi Społem Kielce - Jastrzębski Węgiel 0:3 (17:25, 22:25, 19:25)

16 kolejka
05.01 Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3 (28:26, 25:27, 21:25, 24:26)
06.01 Dafi Społem Kielce - Asseco Resovia 3:1 (30:28, 29:27, 20:25, 25:21)
ONICO Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz 3:2 (25:17, 23:25, 25:15, 21:25, 15:12)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (22:25, 25:17, 25:23, 26:24)
BBTS Bielsko-Biała - Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:19, 19:25, 25:21, 23:25, 8:15)
GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 25:21, 21:25, 25:19)
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3 (25:20, 23:25, 11:25, 19:25)
07.01 Espadon Szczecin - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (14:25, 23:25, 18:25)

17 kolejka
12.01 Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:22, 25:21)
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 3:1 (25:23, 25:18, 27:29, 25:17)
13.01 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (27:25, 17:25, 20:25, 21:25)
Łuczniczka Bydgoszcz - GKS Katowice 3:1 (25:23, 20:25, 25:13, 25:22)
Asseco Resovia Rzeszów - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)
14.01 Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 3:0 (26:24, 25:21, 25:19)
Indykpol AZS Olsztyn - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)

18 kolejka
18.01 Dafi Społem Kielce - Cuprum Lubin 2:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:19, 14:16)
19.01 Espadon Szczecin - Cerrad Czarni Radom 2:3 (17:25, 15:25, 25:20, 27:25, 13:15)
GKS Katowice - ONICO Warszawa 1:3 (25:17, 21:25, 21:25, 23:25)
20.01 BBTS Bielsko-Biała - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (15:25, 22:25, 25:17, 15:25)
MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (25:23, 16:25, 25:19, 25:23)
21.01 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:22, 16:25, 25:18, 21:25, 10:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (25:21, 22:25, 25:27, 22:25)
22.01 Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 25:15)

19 kolejka
02.02 GKS Katowice - Trefl Gdańsk 0:3 (29:31, 19:25, 21:25)
Łuczniczka Bydgoszcz - Espadon Szczecin 3:2 (25:20, 25:21, 18:25, 40:42, 20:18)
03.02 Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (17:25, 22:25, 15:25)
Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:15, 30:28, 25:22)
Cuprum Lubin - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:15, 25:18)
ONICO Warszawa - MKS Będzin 3:1 (20:25, 25:17, 25:12, 25:22)
04.02 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów 2:3 (23:25, 25:15, 26:24, 24:26, 10:15)
Cerrad Czarni Radom - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:18, 25:20, 28:26)

20 kolejka
07.02 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:2 (20:25, 18:25, 28:26, 25:19, 15:13) - Zapow. w kom.
Espadon Szczecin - ONICO Warszawa 1:3 (27:25, 22:25, 16:25, 23:25) Zapow. w kom.
09.02 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (18:25, 23:25, 25:22, 25:14, 18:16)
10.02 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 23:25)
BBTS Bielsko-Biała - Cerrad Czarni 1:3 (22:25, 22:25, 26:24, 26:28)
Dafi Społem Kielce - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:23, 25:20, 25:22)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)
11.02 MKS Będzin - GKS Katowice 2:3 (21:25, 25:14, 21:25, 25:21, 12:15)

21 kolejka
16.02 ONICO Warszawa - Dafi Społem Kielce 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 15:25, 15:10)- Zapow. + relacja w kom.
Łuczniczka Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 23:25, 25:19, 25:14, 15:9)
17.02 Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 15:25, 23:25)
GKS Katowice - Espadon Szczecin 3:1 (22:25, 25:14, 25:23, 25:18)
Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:20, 21:25, 16:25, 18:25)
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (29:17, 25:16, 19:25, 24:26, 29:27)
MKS Będzin - Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
18.02 Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)- Zapow. w kom.

22 kolejka
23.02 Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:21, 25:20) - Zapow. w kom.
24.02 Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (36:34, 25:20, 26:24) - Zapow. w kom.
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin 2:3 (25:14, 20:25, 17:25, 25:23, 10:15)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:17, 25:17, 25:15)
BBTS Bielsko-Biała - ONICO Warszawa 3:1 (25:23, 25:20, 22:25, 25:22)- Zapow. w kom.+ relacja+wypow. Antigi
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 19:25)
25.02 Dafi Społem Kielce - GKS Katowice 0:3 (18:25, 23:25, 23:25)
PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom 3:2 (25:23, 18:25, 18:25, 25:22, 15:12)

23 kolejka
20.02 ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (25:21, 27:25, 20:25, 21:25, 15:11)
01.03 Espadon Szczecin - Trefl Gdańsk 0:3 (20:25, 14:25, 21:25)
02.03 Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
03.03 GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała 3:2 (19:25, 22:25, 25:22, 25:23, 15:12)
Łuczniczka Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 21:25, 17:25)
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:13)
04.03 Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:23, 25:16)
MKS Będzin - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:22, 25:19, 28:26)

24 kolejka
07.03 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (17:25, 21:25, 25:22, 25:17, 16:14)
Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:20, 25:19)
Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:20, 18:25, 25:16, 25:22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)
Dafi Społem Kielce - Espadon Szczecin 0:3 (20:25, 27:29, 22:25)
BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin 1:3 (18:25, 20:25, 25:20, 21:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice 1:3 (20:25, 19:25, 26:24, 23:25)
28.03 ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów 1:3 (19:25, 21:25, 25:21, 16:25)- zaległy z 24 k.- Zapow. w kom.

25 kolejka
09.03 GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 23:25, 18:25) Zapow. w kom
10.03 Łuczniczka Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 1:3 (13:25, 22:25, 25:20, 21:25) Zapow. w kom.
Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 26:24, 17:25, 24:26)
11.03 Trefl Gdańsk - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:18, 25:19, 25:21) Zapow. w kom.- Wypowiedzi po meczu
Espadon Szczecin - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 25:20, 19:25, 25:20, 13:15)
Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:23, 21:25, 20:25, 18:25)
12.03 ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (25:14, 23:25, 28:30, 25:23, 15:8) - O meczu/po meczu w kom.

26 kolejka
16.03 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3:0 (25:18, 27:25, 25:18) - Anastasi przedł. w kom. +Zapowiedź klubowa
17.04 Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa 3:1 (25:18, 25:21, 19:25, 25:23)Zapow. w kom.+ Relacja klubowa z meczu
Asseco Resovia Rzeszów - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:20, 26:24)
PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:12, 25:20)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Espadon Szczecin 3:0 (25:15, 25:10, 25:18)
BBTS Bielsko-Biała - Dafi Społem Kielce 3:1 (25:21, 25:20, 18:25, 25:19)
18.03 Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)
19.03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

27 kolejka
23.03 Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:20, 18:25, 25:19)
24.03 Łuczniczka Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 32:34, 17:25)
25.03 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel 2:3 (20:25, 19:25, 25:22, 25:20, 7:15) Zapow. w kom.
Dafi Społem Kielce - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:23, 15:25, 13:25)
MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (20:25, 23:25, 25:23, 25:23, 15:17)
ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 27:25, 25:23)
26.03 Espadon Szczecin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 19:25, 25:27)
04.04 BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk 1:3 (16:25, 22:25, 26:24, 18:25)

28 kolejka
29.03 Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 (23:25, 31:33, 25:23, 25:23, 11:15)
Trefl Gdańsk - Carrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:16, 25:18) Zapow. w kom.
30.03 Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin 3:0 (25:16, 25:21, 25:20)
Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa 3:1 (25:21, 21:25, 25:18, 25:21)
Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice 3:0 (25:23, 25:15, 25:22)
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Espadon Szczecin 1:3 (31:33, 26:24, 21:25, 23:25)
Dafi Społem Kielce - PGE Skra Bełchatów 2:3 (20:25, 25:23, 19:25, 25:18, 13:15)
31.03 BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (24:26, 20:25, 24:26)

29 kolejka
04.04 Łuczniczka Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom 0:3 (20:25, 29:31, 20:25)
06.04 Stocznia Szczecin - Jastrzębski Węgiel 3:2 (18:25, 25:23, 25:17, 19:25, 15:11) Zapow. w kom.
07.04 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk 2:3 (25:!8, 25:23, 19:25, 21:25, 11:15)
BBTS Bielsko-Biała - PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:23, 22:25, 23:25, 18:25)
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (25:20, 25:22, 21:25, 20:25, 11:15)
08.04 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (28:26, 23:25, 19:25, 16:25)
ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1:3 (21:25, 23:25, 25:13, 20:25) Zapow. w kom. + relacja pomeczowa Onico+ Wyp. Antigi
09.04 Dafi Społem Kielce - Aluron Virtu Warta Zawiercie

30 kolejka
13.04 Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa 2:3 (25:22, 25:16, 26:28, 22:25, 14:16) Zapow. w kom.
14.04 PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (26:24, 25:17, 34:32)
15.04 Aluron Virtu Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (32:30, 16:25, 25:21, 25:21)
Asseco Resovia Rzeszów - Stocznia Szczecin 3:0 (25:18, 25:21, 25:19)
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0 (25:14, 25:17, 25:11)
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3:1 (25:18, 25:17, 15:25, 25:20)
Trefl Gdańsk - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (30:28, 25:15, 25:22) Zapow. w kom. +Wypow. po meczu
Jastrzębski Węgiel - Dafi Społem Kielce 3:0 (25:23, 25:16, 25:21) Zapow. w kom.

Playoffy
18.04 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk 1:3 (25:14, 21:25, 23:25, 14:25) Zapow. w kom.
Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:22, 27:25, 23:25, 19:25, 6:15)
21.04 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:23, 27:29, 17:25, 21:25) Zapow. w kom.
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (28:30, 25:21, 15:25, 23:25) 1-1
22.04 Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (22:25, 25:18, 26:28, 26:28) 1-2 awans Indyki
21.04 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:17, 21:25, 18:25, 26:24, 16:14) 2-1 awans Trefl Pomeczowe wypow. w kom

18.04 o 7 m. Cuprum Lubin - ONICO Warszawa 1:3 (18:25, 25:22, 17:25, 23:25)- Relacja pomeczowa-klubowa w kom.
23.04 ONICO Warszawa - Cuprum Lubin 1:3 (16:25, 18:25, 25:18, 21:25) złoty set 16:18 Cuprum m. 7 Zapow. w kom. + Pomeczowe z Onico

18.04 0 9 m. Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom 3:1 (23:25, 25:20, 25:21, 25:21)
20.04 Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:18, 25:19, 25:18) - 1-1..zloty set 12:15... Zawiercie m. 9
18.04 o 11 m. Stocznia Szczecin - GKS Katowice 2:3 (22:25, 20:25, 25:20, 25:21, 13:15)
21.04 GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3:0 (25:20, 25:18, 25:18) 2-0, GKS 11 m.

19.04 o 13 m. Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin 2:3 (23:25, 25:21, 25:19, 14:25, 16:18)
22.04 MKS Będzin - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:19, 25:20) Dafi m. 13, Pałac baraże z zesp. 1 ligi
Dodane przez ksdani dnia wrzesień 26 2017 14:57:45 · 4 Komentarzy · 1297 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia listopad 10 2017 20:33:43
Nowa data meczu z Cuprum Lubin

Informujemy, że mecz 14. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi zaplanowany na sobotę 23 grudnia zostaje przełożony na środę 20 grudnia. Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - RCS Lubin.


ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
ksdani dnia listopad 10 2017 20:33:53
Nowa data meczu z Cuprum Lubin

Informujemy, że mecz 14. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi zaplanowany na sobotę 23 grudnia zostaje przełożony na środę 20 grudnia. Mecz odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej - RCS Lubin.


ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
ksdani dnia grudzień 01 2017 22:31:59
Dafi-Skrą planowany na 9.12 w kieleckiej Hali Legionów rozegrany zostanie w Bełchatowie. W rundzie rewanżowej 30.03.odbędzie się w Kielcach
ksdani dnia styczeń 24 2018 13:31:24
ONICO Warszawa
Biuro Prasowe
Ważne zmiany w terminarzu

Znamy już dokładne daty najbliższych ligowych spotkań ONICO Warszawa. 20 lutego w stolicy pojawią się Mistrzowie Polski i aktualni liderzy PlusLigi, siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Po meczach w Pucharze Polski i ligowej rywalizacji z MKS-em Będzin (3 lutego, 20:00, Torwar), kolejnym rywalem podopiecznych trenera Antigi będzie Espadon Szczecin. Wyjazdowe spotkanie 20. kolejki przełożone zostało z 10 na 7 lutego (środa). Początek meczu na Pomorzu Zachodnim zaplanowano na godzinę 19:00.

Następne dwa mecze stołeczni zawodnicy rozegrają przed własną publicznością, w warszawskiej hali COS Torwar. Najpierw 16 lutego, w 21. kolejce, zmierzą się z Dafi Społem Kielce, a cztery dni później ich rywalem będą mistrzowie Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie z aktualnymi liderami rozegrane zostanie awansem w ramach 23. kolejki PlusLigi, we wtorek 20 lutego. Godziny obu spotkań zostaną podane w nadchodzącym tygodniu.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Jakub Urbanowicz
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
16/08/2018 14:11
Podczas środowego (tj. 15.08.2018) treningu, Andringa niefortunnie upadł po ataku – podejrzewane jest złamanie kości śródstopia.

ksdani
11/08/2018 14:30
a KSD zostaje w Bra .. dodam link: https://tiny.pl/gvqsz

ksdani
10/08/2018 16:27
Justyna Łysiak w Chemiku.. a Julia Piotrowska w Pile

ksdani
09/08/2018 23:46
dola ma niewatpliwie - inaczej skad pobyt w Rumunii - ale moze sie cos ruszy bo inaczej Bud. beda mialy spory problem

nemo
09/08/2018 23:38
Swego czasu dziewczyna z najpiękniejszym atakiem z drugiej linii. Będzie okazja zobaczyć co z niego pozostało.

ksdani
09/08/2018 20:46
potwierdzilo sie.. Jovana Brakocevic-Canzian w Budowlanych.. komunikat klubu w transf.

ksdani
09/08/2018 13:50
Anna Wodrowska nową rozgrywającą Legio - Paulina Szpak odchodzi

ksdani
08/08/2018 17:53
Po trzech sezonach przerwy do Enei PTPS Piła wraca przyjmująca, Natalia Sroka.

ksdani
07/08/2018 14:15
rozgrywająca Olga Geyko w KSZO

ksdani
06/08/2018 18:13
Legio:Kristina Kicka i Alicja Wójcik w składzie na nowy sezon!

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie