Siatkowka, komentarze, wyniki, wiadomosci
 
Komentuj!

Ostatnie Artykuły
TRANSFERY 2018/2019
LSK 17/18
Terminarz +L 2017/2018
Terminarz +L 16/17
Terminarz Ol 16/17
Newsy- kategorie
Reprezentacja Seniorek
Reprezentacja Seniorów
Reprezentacje Młodzież.
Siatkówka plażowa
Europejskie Puchary
Orlen Liga
Plus Liga
Ligi zagraniczne
Serie A Kobiet
Serie A
Superliga Brazylia
Informacje
Serie A - K 17/18
Serie A - M 17/18
SUPERLIGA - K 17/18
SUPERLIGA - M 17/18
SUPERLIGA Ros. 17/18
LIGUE A - K 17/18
LIGUE A - M 17/18
Bundesliga K 17/18
Bundesliga M 15/16
EthiasVolleyLeague (BE)
Term. LM 15/16
Wyniki-Tab. 16/17
Składy16/17
Term-Wyn. 17/18
Składy 16/17
Trening ZAKSY Prezentacja Olsztyna
Wystawa Herosów
MM Volleyball Camp Olsztyn
MM Volleyball Camp Warszawa
SWT 2012 Stare Jabłonki
Memoriał Agaty 1
Memoriał Agaty 2
Memoriał Agaty 3
Memoriał Agaty 4
Memoriał Agaty 5
Memoriał Agaty 6
Memoriał Agaty 7
Mem. Ambroziaka cz.1
Mem. Ambroziaka cz. 2
Mem. Ambroziaka cz.3
Gwardia Cup 2012 cz.1
Gwardia Cup 2012 cz.2
Gwardia Cup 2012 cz.3
Zaksa - Izmir 28.09.12
Impel - Tauron 17/11/12
Andrea w Krakowie
AGH Galeco - Chemik
Siódemka - Tauron 12/01/13
Impel - Muszyna 1
Impel - Muszyna 2
PP 2013
Impel - Piła 06.10.13

Klasyfikacja
Plus Liga 13/14
Plus Liga 14/15
Orlen Liga 12/13
OrlenLiga 13/14
OrlenLiga 14/15
IO Rio 2016
2011/2012
+L Term/Reg/Wyniki 14-15
+L Składy 2014/2015
OL Składy 2014/2015
OL Terminarz-Wyniki 14/15
OL Wyniki-Tabele 2012/2013
OLTerminarz 2012/2013
OL Składy 2012/2013
Puchar Polski K 2012/2013
1 liga K PlayOff-PlayOut
Składy 2013/2014
Terminarz-Wyniki 13/14
Puchar Polski 2012/2013

Serie A - K 14/15
Twórczość- cykle...
W blasku gwiazd
FART ma farta?
Skra- oblężona twierdza
AZS ze świętego miasta
Dokąd zalecą Ptoki
ZAKSA, zdetronizowany król powraca
Asseco Resovia czyli mistrzowie jednego sezonu
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 1
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 2
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 3
Operacja Lądek Zdrój 2012 - 4
Słownik SN
Statystyki WOA
Arcydzieła
Kibicbook 2
Kibicbook 3
Kibicbook 4
Kibicbook 5
Luzne Gadki 1
Luzne Gadki 2
Luźne Gadki 3
Luźne Gadki 4
Luźne Gadki 5
Luźne Gadki 6
Luźne Gadki 8
Luźne Gadki 9
Luźne Gadki 10
Luźne Gadki 11
Luźne Gadki 12
Twórczość SN
Wywiady +...
Stefana/Maja
Ł.Kaczmarek
A.Gardini
M.Rosner
D.Radenković
W.Sobala
M.Wika
K.Kasprzak
P.Kantor
Ł.Kadziewicz
G. Kosatka
K. Ignaczak
T. Aleksandersen

Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 413
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Alfredglync
Kluby-Loga/ Linki
 photo logo_zpsmck1ux1g.png  photo Cupryn_zps56564cd0.png  photo eleclerc-radomka_zpsglkzoslr.jpg  photo Pila 1_zpssrnqksjw.png  photo GKS_zpsvosfbikk.png  photo volleyball Wr_ee_zpsexqax1xm.png  photo jastrzebs_eepsnan_zps1c08c315.png  photo kps_stocznia_szczecin_zpsbrnlnteq.png  photo KS _zpsd7bhxkn9.jpg  photo Luczniczka Bydg._zpsgjifnlye.png  photo Banimex_zps32f2321b.png  photo Energa MKS Kalisz_zpsnafke9zs.png  photo Onico W_zpsnr4qfmx9.jpg  photo SkBank_zps289da8e3.png
 MŚ Mężczyz 2014
Faza 1


Grupa A (Wrocław)

30 sierpnia

30.08 Polska - Serbia 3:0 (25:19, 25:18, 25:18) - - FOTORELACJA

Zdjęcia z ceremoni otwarcia ( autor Kuba Atys/PKN Orlen): Link

Grupa A
1 Poland 15
2 Serbia 12
3 Argentina 9
4 Australia 5
5 Venezuela 4
6 Cameroon 0


31.08
16:30 Wenezuela - Argentyna 0:3 (23:25, 17:25, 19:25) - Staty
20:15 Kamerun - Australia 0:3 (22:25, 15:25, 18:25) - Staty

02.09
13:00 Argentyna - Serbia 1:3 (17:25, 25:20, 21:25, 21:25)
16:30 Wenezuela - Kamerun 3:1 (25:22, 25:21, 31:33, 25:14)
20:15 Australia - Polska 0:3 (17:25, 19:25, 22:25) - FOTORELACJA

04.09
13.00 Kamerun – Argentyna 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)
16.30 Serbia – Australia 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 25:17)
20.15 Polska – Wenezuela 3:0 (25:20, 25:13, 25:14) - Fotorelacja


06.09
13:00 Argentyna : Australia 3:0 (25:18, 25:19, 25:18)
16:30 Wenezuela : Serbia 0:3 (20:25, 17:25, 22:25)
20:15 Kamerun : Polska 1:3 (27:25, 23:25, 16:25, 22:25) - FOTORELACJA

07.09
13:00 Australia : Wenezuela 3:2 (25:20, 23:25, 21:25, 25:16, 15:9)
16:30 Polska : Argentyna 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) - Fotorelacja
20:15 Serbia : Kamerun 3:1 (25:21: 24:26, 29:27, 25:17)

Grupa B
1 Brazil 14
2 Germany 12
3 Finland 8
4 Cuba 6
5 Korea 4
6 Tunisia 1


01.09
13:00 Brazylia - Niemcy 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)
16:30 Finlandia - Kuba 3:2 (18:25, 21:25, 27:25, 25:23, 15:12)
20:15 Korea Południowa - Tunezja 3:1 (24:26, 26:24, 25:21, 25:18)

03.09
13:00 Kuba - Niemcy 0:3 (16:25, 21:25, 19:25)
16:30 Finlandia - Korea Południowa 3:0 (25:22, 26:24, 25:15)
20:15 Tunezja - Brazylia 0:3 (18:25, 10:25, 17:25)

05.09
13:00 Korea Południowa : Kuba 1:3 (25:23, 14:25, 22:25)
16:30 Niemcy : Tunezja 3:1 (25:13, 25:19, 21:25, 25:12)
20:15 Brazylia : Finlandia 3:0 (27:25, 25:21, 26:24)

06.09
13:00 Kuba : Tunezja 3:2 (16:25, 25:20, 25:23, 20:25, 15:13)
16:30 Finlandia : Niemcy 1:3 (20:25, 25:19, 24:26, 19:25)
20:15 Korea Południowa : Brazylia 2:3 (25:21, 13:25, 21:25, 25:17, 13:15)

07.09
13:00 Tunezja : Finlandia 0:3 (18:25, 14:25, 20:25)
16:30 Niemcy : Korea Południowa 3:0 (25:13, 25:16, 25:21)
20:15 Brazylia : Kuba 3:1 (22:25, 25:23, 25:18, 25:17)

Grupa C

1 Russia 14
2 Canada 11
3 Bulgaria 10
4 China 6
5 Mexico 2
6 Egypt 2


01.09
13:00 Rosja - Kanada 3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
16:30 Meksyk - Bułgaria 0:3 (16:25, 17:25, 21:25)
20:15 Chiny - Egipt 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 33:31)

03.09
13:00 Bułgaria - Kanada 2:3 (25:17, 17:25, 25:20, 24:26, 8:15)
16:30 Meksyk - Chiny 1:3 (25:20, 19:25, 20:25, 20:25)
20:15 Egipt - Rosja 0:3 (22:25, 15:25, 15:25)

05.09
13:00 Chiny : Bułgaria 0:3 (23:25, 23:25, 19:25)
16:30 Kanada : Egipt 3:0 (25:14, 25:19, 25:22)
20:15 Rosja : Meksyk 3:1 (21:25, 25:20, 25:14, 25:17)

06.09
13:00 Bułgaria : Egipt 3:2 (25:22, 26:24, 23:25, 20:25, 15:11)
16:30 Meksyk : Kanada 0:3 (17:25, 18:25, 19:25)
20:15 Chiny : Rosja 0:3 (22:25, 11:25, 21:25)

07.09
13:00 Egipt : Meksyk 2:3 (25:16, 20:25, 21:25, 25:21, 10:15)
16:30 Kanada : Chiny 3:0 (26:24, 27:25, 25:17)
20:15 Rosja : Bułgaria 3:2 (20:25, 23:25, 25:20, 25:23, 15:11)

Grupa D
1 France 12
2 Iran 11
3 USA 6
4 Italy 5
5 Belgium 5
6 Puerto Rico 3

31.08
13.00 Włochy - Iran 1:3 (16:25, 25:23, 21:25, 22:25) - Staty
16.30 Belgia - USA 2:3 (21:25, 25:17, 16:25, 25:21, 11:15)
20.15 Portoryko - Francja 0:3 (23:25, 22:25, 24:26) - Staty

02.09
13.00 USA - Iran 2:3 (23:25, 19:25, 25:19, 25:18, 15:17)
16.30 Belgia - Portoryko 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
20.15 Francja - Włochy 2:3 (25:20, 25:20, 23:25, 13:25, 12:15)

04.09
13.00 Portoryko – USA 0:3 (15:25, 8:25, 20:25)
16.30 Iran – Francja 1:3 (18:25, 25:14, 19:25, 27:29)
20.15 Włochy – Belgia 3:1 (26:28, 25:15, 25:16, 28:26)

06.09
13.00 USA : Francja 1:3 (25:19, 17:25, 15:25, 21:25)
16.30 Belgia : Iran 1:3 (23:25, 15:25, 25:21, 20:25)
20.15 Portoryko : Włochy 3:1 (19:25, 25:19, 25:23, 25:22)

07.09
13.00 Francja : Belgia 3:2 (25:14, 21:25, 25:20, 22:25, 15:12)
16.30 Iran : Portoryko 3:0 (25:17, 25:22, 25:14)
20.15 Włochy : USA 1:3 (18:25, 20:25, 25:23, 17:25)

II RUNDA

Grupa E: Polska, Francja, Serbia, Iran, USA, Argentyna, Włochy, Australia

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1 Francja 7 17 19:11
3 Polska 7 16 19:8
3 Iran 7 15 15:10

4 USA 7 14 14:12
5 Serbia 7 9 12:14
6 Argentyna 7 8 11:15
7 Włochy 7 5 10:18
8 Australia 7 0 4:21

10 września 2014 r.
Serbia - Włochy 3:0 (25:19, 29:27, 25:22)
Argentyna - Francja 1:3 (25:21, 17:25, 27:29, 18:25)
Polska - USA 1:3 (27:29, 22:25, 27:25, 23:25)
Australia - Iran 1:3 (23:25, 21:25, 25:21, 17:25)

11 września 2014 r.
Serbia - USA 1:3 (25:23, 29:31, 17:25, 21:25)
Argentyna - Iran 0:3 (15:25, 23:25, 17:25)
Polska - Włochy 3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 26:24)
Australia - Francja 1:3 (22:25, 18:25, 32:30, 17:25)

13 września 2014 r.
Serbia - Francja 1:3 (27:25, 23:25, 23:25, 20:25)
Argentyna - Włochy 3:1 (17:25, 25:21, 30:28, 25:21)
Polska- Iran 3:2 (25:17, 25:16, 24:26, 19:25, 16:14) - FOTORELACJA
Australia - USA 0:3 (15:25, 19:25, 20:25)

14 września 2014 r.
Serbia - Iran 1:3 (27:25, 25:22, 22:25, 18:25)
Argentyna - USA 3:2 (19:25, 28:26, 25:20, 23:25, 15:11)
Polska - Francja 3:2 (25:18, 21:25, 25:23, 22:25, 15:12)
Australia - Włochy 1:3 (23:25, 14:25, 25:21, 18:25)

Grupa F: Brazylia, Rosja, Niemcy, Kanada, Bułgaria, Finlandia, Kuba, Chiny

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Sety
1 Brazylia 7 21 21:2
2 Rosja 7 17 19:6
3 Niemcy 7 15 15:8

4 Kanada 7 10 12:13
5 Finlandia 7 6 9:17
6 Kuba 6 5 9:15
7 Bułgaria 7 5 8:18
8 Chiny 6 2 3:17

10 września 2014 r.
Brazylia - Bułgaria 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)
Finlandia - Rosja 0:3 (10:25. 18:25, 16:25)
Niemcy - Chiny 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)
Kuba - Kanada 2:3 (27:25, 18:25, 25:23, 11:25, 13:15)

11 września 2014 r.
Brazylia - Chiny 3:0 (25:14, 25:23, 25:18)
Finlandia - Kanada 0:3 (25:27, 25:27, 19:25)
Niemcy - Bułgaria 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 25:17)
Kuba - Rosja 1:3 (18:25, 25:23, 15:25, 19:25)

13 września 2014 r.
Brazylia - Kanada 3:0 (25:19, 25:23, 29:27)
Finlandia - Chiny 2:3 (25:22, 22:25, 23:25, 25:20, 14:16)
Niemcy - Rosja 0:3 (17:25, 18:25, 24:26)
Kuba - Bułgaria 3:0 (25:23, 25:18, 20:28)

14 września 2014 r.
Brazylia - Rosja 3:1 (25:21, 24:26, 25:19, 25:19)
Finlandia - Bułgaria 3:0 (25:18, 25:21, 25:18)
Niemcy - Kanada 3:0 (28:26, 25:22, 25:23)
Kuba - Chiny 2:3 (25:19, 20:25, 25:18, 20:25, 11:15)

Gupa H- Łódź: Brazyli, Polska, Rosja
Grupa G- Katowice: Francja, Niemcy, Iran



16/19.09.
Grupa H

Polska - Brazylia 3:2 (25:22, 22:25, 14:25, 25:18, 17:15) - Fotorelacja
Brazylia - Rosja 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)
Polska - Rosja 3:2 (25:22, 25:22, 21:25, 22:25, 15:11) - Fotorelacja

1 POLSKA 2 - 4
2 Brazylia 2 - 4
3 Rosja 2- 1


Grupa G
Francja - Niemcy 3:0 (25:15, 26:24, 25:22)
Niemcy - Iran 3:0 (25:15, 25:21, 25:19)
Francja - Iran 3:2 (25:20, 25:23, 22:25, 19:25, 15:9)

1 Francja 2 - 5
2 Niemcy 2- 3
3 Iran 2 - 1


o 5 miejsce Iran - Rosja 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)

Półfinałty
Francja - Brazylia 2:3 (18:25, 25:23, 23:25, 25:22, 12:15)
Niemcy - Polska 1:3 (24:26, 26:28, 25:23, 21:25)

FINAŁ MŚM 2014


21.09.2014

o I miejsce Polska
- Brazylia 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22) - Fotorelacja

o III Francja - Niemcy 0:3 (21:25, 24:26, 23:25)



Dekoracja: Foto

 photo CERM3-1_zpsf218507f.jpg


MVP turnieju: Mariusz Wlazły

Najlepszy przyjmujący: Ricardo Lucarelli i Murilo Endres
Najlepszy blokujący: Marcus Bohme i Karol Kłos
Najlepszy libero: Jenia Grebennikov
Najlepszy rozgrywający: Lukas Kampa
Najlepszy atakujący: Mariusz Wlazły

Klasyfikacja końcowa MŚM 2014 w Polsce

1 Poland
2 Brazil
3 Germany
4 France
5 Russia
6 Iran
7 Canada
7 USA
9 Finland
9 Serbia
11 Argentina
11 Cuba
13 Bulgaria
13 Italy
15 Australia
15 China
17 Belgium
17 Korea
17 Mexico
17 Venezuela
21 Cameroon
21 Egypt
21 Puerto Rico
21 Tunisia



Zdjęcia Kuba Atys / PKN Orlen

Dodane przez ksdani dnia luty 02 2014 19:15:32 · 14 Komentarzy · 6507 Czytań · Drukuj

Komentarze
ksdani dnia lipiec 21 2014 18:58:38
Klucz według którego zespoły uzyskały awans do FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.

Europa
Rosja r11; mistrz kontynentu
Włochy r11; wicemistrz kontynentu
Bułgaria r11; zwycięzca grupy I kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Serbia r11; zwycięzca grupy J kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Niemcy r11; zwycięzca grupy K kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Belgia r11; zwycięzca grupy L kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Finlandia r11; zwycięzca grupy M kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Francja r11; zespół z najlepszym bilansem z drugich miejsc kontynentalnych turniejów kwalifikacyjnych
Polska r11; gospodarz

Azja
Australia r11; zwycięzca grupy A kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Iran r11; zwycięzca grupy B kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Chiny r11; zwycięzca grupy C kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Korea Południowa r11; zwycięzca grupy D kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego

Ameryka Południowa
Brazylia r11; mistrz kontynentu
Argentyna r11; wicemistrz kontynentu
Wenezuela r11; zwycięzca kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego

Afryka
Egipt r11; zwycięzca grupy U kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Kamerun r11; zwycięzca grupy T kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Tunezja r11; zwycięzca grupy V kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego

Ameryka Północna i Środkowa
USA - zwycięzca grupy O kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Kanada - zwycięzca grupy Q kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Kuba - zwycięzca grupy P kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Meksyk - zwycięzca grupy R kontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego
Portoryko - zwycięzca turnieju barażowego z udziałem drugich drużyn z rywalizacji kontynentalnej

Autor/Źródło: EA/PZPS
ksdani dnia sierpień 13 2014 02:41:45
14-osobowy skład reprezentacji Argentyny na MŚ 2014:

Rozgrywający: Luciano De Cecco, Nicolas Uriarte

Atakujący: Jose Luis Gonzalez, Santiago Darraidou

Środkowi: Pablo Crer, Sebastian Sole, Gustavo Porporatto, Martin Ramos

Przyjmujący: Facundo Conte, Rodrigo Quiroga, Alejandro Toro, Javier Filardi

Libero: Sebastián Garrocq, Sebastián Closter


14-osobowy skład reprezentacji Chin na MŚ 2014:

Rozgrywający: Jiao Shuai, Li Run-ming

Atakujący: Yuan Zhi, Kou Zhi-chao

Środkowi: Liang Chun-long, Xu Jing-tao, Geng Xin, Chen Long-hai

Przyjmujący: Zhong Wei-jun, Cui Jian-jun, Ji Dao-shuai, Fang Ying-chao

Libero: Ren Qi, Kong Fan-wei
ksdani dnia sierpień 14 2014 01:01:27
14-osobowy skład reprezentacji Francji na MŚ 2014:

Rozgrywający : Yoann Jaumel (Ajaccio, 26 ans), Benjamin Toniutti (Ravenne/ITA, 24 ans)

Libero : Jenia Grebennikov (Friedrichshafen/ALL, 23 ans), Nicolas Rossard (Sète, 24 ans)

Srodkowi : Jonas Aguenier (Cannes, 22 ans), Franck Lafitte (Montpellier, 25 ans), Nicolas Le Goff ((Montpellier, 22 ans), Kévin Le Roux (Piacenza/ITA, 25 ans)

Przyjmujący : Nicolas Maréchal (Belchatow/POL, 27 ans), Earvin Ngapeth (Modène/ITA, 23 ans), Kévin Tillie (Izmir/TUR, 22 ans), Samuele Tuia (Galatasaray Istanbul/TUR, 28 ans)

Atakujący: Antonin Rouzier (Ankara/TUR, 27 ans), Mory Sidibé (-, 26 ans)
ksdani dnia sierpień 14 2014 17:07:31
Skład reprezentacji Rosji na mistrzostwa świata siatkarzy 2014:

Rozgrywający: Siergiej Makarow, Siergiej Grankin

Atakujący: Nikołaj Pawłow, Paweł Moroz

Środkowi: Nikołaj Apalikow, Dmitrij Muserski, Artem Wolwicz, Andriej Aszczew

Przyjmujący: Denis Birjukow, Aleksiej Spiridonow, Siergiej Sawin, Dmitrij Ilinych

Libero: Artem Jermakow, Walentin Gołubiew

http://www.volley.ru/news/10094/
ksdani dnia sierpień 18 2014 16:12:57
Wrocław

Wszystkie mecze Polaków. We Wrocławiu będą ich cztery. Pierwszy 2 września z Australią (godz. 20.15), drugi 4 września z Wenezuelą (godz. 20.15), trzeci 6 września z Kamerunem (godz. 20.15) oraz czwarty 7 września z Argentyną o godz. 16.30. Dodatkowo ciekawie zapowiada się spotkanie Argentyna - Serbia 2 września o godz. 13. W drugiej fazie turnieju we Wrocławiu wystąpią również prawdopodobnie mistrzowie olimpijscy - Rosjanie i czwarta drużyna turnieju w Londynie - Bułgarzy. Zakładamy, że te drużyny wyjdą z pierwszych dwóch miejsc w grupie C. Wówczas zobaczymy je 10 września i 11 września o godz. 16.30 lub 20.15.

Dojazd na mecze i strefa kibica

Do Hali Stulecia najwygodniej dojechać tramwajem linii 1, 2, 4, 1 oraz autobusami linii 145, 146. Na czas mistrzostw miasto obiecuje uruchomić komunikację dodatkową.

Miasto obiecuje, że na mistrzostwa świata otworzy dwa nowe parkingi na 1000 pojazdów. Dodatkowo kibicom zmotoryzowanym mają zostać udostępnione pobliskie Pola Marsowe.

Mecze we Wrocławiu będzie można oglądać w strefie kibica pod Halą Stulecia. Ma być ona największa w kraju i pomieścić 10 tys. osób. Innych stref w mieście nie będzie.
ksdani dnia sierpień 21 2014 22:29:17
Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że nastąpiła zmiana godziny rozpoczęcia meczu o 5. miejsce FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 w dniu 20 września 2014 roku.

Poprzednia pora 20.15 jest nieaktualna. Obecna, obowiązująca godzina rozpoczęcia potyczki w Łodzi o 5. miejsce to 13.30. Za niedogodności związane ze zmianą pory rozgrywania meczu serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie wyjaśniamy, że takie rozwiązanie pozwala na uniknięcie równoczesnego rozgrywania spotkania o 5. miejsce i wieczornego półfinału mistrzostw w katowickim Spodku, który jest zaplanowany na 20.15.
ksdani dnia sierpień 24 2014 22:15:25
Reprezentacja Iranu na Mistrzostwa Świata 2014:

Rozgrywający: Mir Saeid Marouflakrani, Mehdi Mahdavi

Atakujący: Amir Ghafour, Shahram Mahmoudi

Przyjmujący: Farhad Ghaemi, Milad Ebadipour, Mojtaba Mirzajanpour, Pourya Fayazi

Środkowi: Seyed Mohammad Mousavi, Armin Tashakori, Adel Gholami, Saman Faezi

Libero: Farhad Zarif, Abdolreza Alizadeh
ksdani dnia sierpień 25 2014 09:24:38
U.S. Roster for the FIVB World Championship

No. Name (Position, Height, Hometown, College)
1. Matt Anderson (OH/Opp, 6-9, West Seneca, N.Y., Penn State)

3. Taylor Sander (OH, 6-4, Huntington Beach, Calif., BYU)

4. David Lee (MB, 6-8, Alpine, Calif., Long Beach State)

6. Paul Lotman (OH, 6-7, Lakewood, Calif., Long Beach State)

7. Kawika Shoji (S, 6-3, Honolulu, Hawaii, Stanford)

10. Tony Ciarelli (OH, 6-6, Huntington Beach, Calif., USC)

11. Micah Christenson (S, 6-6, Honolulu, Southern California)

15. Carson Clark (Opp, 6-6, Santa Barbara, Calif., UC Irvine)

17. Max Holt (MB, 6-9, Cincinnati, Ohio, Penn State)

18. Garrett Muagututia (OH, 6-5, Oceanside, Calif., UCLA)

19. Alfee Reft (L, 5-10, Oxnard, Calif., Hawaii)

20. David Smith (MB, 6-7, Saugus, Calif., UC Irvine)

21. Nick Vogel (MB, 6-9, San Diego, Calif., UCLA)

22. Erik Shoji (L, 6-0, Honolulu, Hawaii, Stanford)

Head Coach: John Speraw
Team Manager: Andrea Becker
Assistant Coaches: Matt Fuerbringer and Mike Wall
Technical Coordinator: Anton Willert
Consultant Coaches: Tyler Hildebrand, Kathy DeBoer, Tim Pelot
Athletic Trainer: Aaron Brock
Doctors: David Dyck and Christopher Lee
ksdani dnia sierpień 25 2014 15:11:35
Serbia- Igor Kolaković wybrał:

Setters: Nikola Jovović, Aleksa Brdjović

Opposites: Aleksandar Atanasijević, Saša Starović

Libero: Neven Majstorović, Nikola Rosić

Middle blockers: Dragan Stanković, Marko Podrščanin, Srećko Lisinac

Receivers: Miloš Nikić, Nikola Kovačević, Uroš Kovačević, Marko Ivović, Nemanja Petrić
ksdani dnia sierpień 25 2014 21:36:12
Włochy: Berruto podał 14 nazwisk na MSM

Travica, Baranowicz (rozegranie);

Parodi, Lanza, Kovar, Sabbi, Vettori, Zaytsev (atak/ przyjęcie);

Birarelli, Anzani, Buti, Piano (środkowi);

Rossini, Colaci (libero)
ksdani dnia sierpień 26 2014 00:14:17
Egipt

Hossam Yousif, Mohamed Fathy (Setters),

Ahmed Salah Abdelnaim, Ahmed Kotb (Opposite spikers),

Rashad Shibl, Mamdouh Abdel Moneim, Abdelhalim Mohamed (Middle blockers),

Saleh Fathy, Mohamed Badawy, Mohamed Elhossiny, Islam Abdelsamea (Outside hitters)

Essam Meaoad (Libero).
ksdani dnia sierpień 26 2014 23:05:22
Strefa Kibica na Targu Węglowym w Gdańsku
Podobnie jak podczas poprzednich imprez także w trakcie 18. mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn w Gdańsku na Targu Węglowym funkcjonować będzie Strefa Kibica. Jednocześnie turniejowe mecze będzie mogło oglądać 600 osób.

Strefa będzie zadaszona. Szczegóły funkcjonowania zostana podane w czwartek na konferencji prasowej.
ksdani dnia wrzesień 09 2014 17:55:46
HE COMPETITION FORMULA, GOING FORWARD
Round II begins tomorrow, with the top 16 teams in the world divided into two pools of eight each -Pools E & F. The results of Round I against other qualified teams have been carried over. There is action on Wednesday and Thursday across four cities (Bydgoszcz, Lodz, Katowice and Wroclaw), with two matches per day (at 16:40 and 20:25) in each city. Then there's a rest and travel day on Friday for teams to switch cities. Round II resumes on Saturday and Sunday, with, again, two matches per day in each of the four cities. The total number of matches to be played in Round II is 32.

The top three of each pool will qualify for Round III, to form two new pools -Pools G & H- of three teams each. No results are carried over. The first of Pool E will be seeded into Pool G and the first team of Pool F will be seeded into Pool H. The second- and third-ranked teams of Pools E and F will be allocated into Pools G or H by a draw of lots. The draw will be held immediately after the end of the last match on Sunday evening. Pools G and H will be played in Katowice and Lodz.

The top two teams of Pools G and H will meet crosswise (1st G v 2nd H and 1st H v 2nd G) in the semi-finals on Saturday 20 September. Winners of the semi-finals play in the final and losers in the bronze medal match on Sunday 21 September. All semi-finals and finals will be held in Katowice. There's even 5th place match, scheduled for Saturday 20 September in Lodz, between the third-ranked teams of Pools G and H.
ksdani dnia wrzesień 12 2014 22:09:29
http://tiny.pl/q6wd4

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

. .
Administracja **** Strona Główna **** Redakcja SN
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
-
Szukaj
Forum
Skracanie linków
VIDEO
Indykpol 6/7.09
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

ksdani
18/09/2018 21:50
Ufff... smiley

ksdani
18/09/2018 21:46
22:22 po kolejnej zagrywce w siate.. koszmar

ksdani
18/09/2018 21:43
po 20 - 3 kolejne zespote zagrywki ..

ksdani
16/09/2018 23:38
KSZO: 24-letnia Zuzanna Kucińska została zaproszona na testy podczas międzynarodowego turnieju rozgrywanego w Opatowie i Ostrowcu.

ksdani
15/09/2018 21:38
heh Bra wygrali z Fra a dzisiaj przegrali z Holandia .. jajcarze..

ksdani
15/09/2018 21:23
E.Leclerc Radomka Radom vs Developres SkyRes Rzeszów 2:2 (20:25, 25:20, 25:17, 24:26)

ksdani
15/09/2018 21:22
KS DevelopRes Rzeszów 2:2 E.Leclerc Radomka Radom (24:26, 25:23, 24:26, 25:15)

ksdani
15/09/2018 21:20
Indyki- Onico 3:1 (21:25, 25:22, 25:21, 25:23). Tym razem MVP: Rafael Araujo.

ksdani
15/09/2018 19:30
jaka 7... Nowakowski, Kurek, Szalpuk, Drzyzga, Bieniek, Kubiak + Zatorski

ksdani
14/09/2018 21:42
Indykpol AZS Olsztyn pokonał w Rypinie ONICO Warszawa 3:2 (22:25, 28:30, 25:18, 25:18, 15:13). MVP Sergii Kapelus.

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie